مشاوره مدیریت

مشاوران متخصص صنایع یاس، مشاوران قابل اعتماد سازمان‌های برجسته کشور هستند که بر ایجاد و حفظ ارزش برای مشتریان خود متمرکز شده‌اند. متخصصان ما با رهبری مدیران ارشد با استفاده از تخصص و دانش عمیق خود در صنعت برای توسعه راه‌حل‌های نوآورانه و فناوری محور برای حل چالش‌های مدیریتی و کسب و کاری مشتریان استفاده می‌کنند و به آنها در رشد و دستیابی به نتایج مالی کمک می‌کنند.

هوش کسب و کار

مشاوران خبره کسب و کار صنایع یاس، اهداف و اولویت ها را شناسایی و راه حل های نوآورانه و فناوری محور را در کسب و کار مشتریان توسعه می دهند. ما از اولین کسانی بودیم که خدمات مالی و بانکی را با نیازهای مشتری هماهنگ کردیم، پس آنچه شما را نسبت به رقبا متفاوت می کند، بکار خواهیم گرفت. ما با رویکردهایی نظیر موارد زیر به مشتریان در ایجاد و حفظ ارزش کمک می‌کنیم:

  • مطالعات و رصد نوآوری‌ها و فناوری‌های جدید
  • ارائه‌ راهکارهای مبتنی بر هوش تجاری

تولید نرم‌افزار

تیم‌های چابک نرم افزاری صنایع یاس، در تمام مراحل طراحی، تحلیل و توسعه نرم افزارهای سفارشی شما در کنارتان خواهند بود، تا شما را در رسیدن به بهترین نتیجه همراهی کنند. تیم‌های ما پیاده سازی سامانه‌های شاخصی را در کارنامه دارند:

  • سامانه سمت
  • سامانه جامع فروش و بازاریابی
  • سامانه نما

هوش مصنوعی

مهندسان و دانشمندان داده صنایع یاس درصدد هستند تا با استفاده از فناوری‌های حوزه هوش مصنوعی و استفاده از حجم عظیم داده‌های موجود، سامانه‌هایی هوشمند با قابلیت تصمیم گیری جهت بهینه سازی منابع، پیشنهاد محصولات و پیش‌بینی رفتار مشتریان طراحی و پیاده‌سازی کنند. در این راستا دانش و زیرساخت‌های لازم را فراهم آورده ایم تا با تحلیل کلان داده‌های حوزه‌های مختلف صنعت، با کاهش ریسک و هدر رفت منابع، ارائه محصولات با حداکثر شانس موفقیت، افزایش میزان وفاداری مشتریان با تمرکز بر به روزترین تکنولوژی‌های این حوزه شما را توانمند سازیم. ما با رویکردهایی نظیر موارد زیر به مشتریان در ایجاد و حفظ ارزش کمک می‌کنیم:

  • مشاوره، طراحی و پیاده سازی کلاستر داده‌های عظیم
  • ارائه راهکارهای مدیریت و حاکمیت داده
  • ارائه مدل‌های کمک تصمیم و هوشمند مبتنی بر تحلیل داده

شـرکـت مهنـدسـی
صنایع یاس ارغوانی

 آدرس: تهران خیابان پاسداران، خیابان گلستان ششم، پلاک 53، ساختمان اداری بانک ملت طبقه چهارم

تلفن: 27318001-021    

نمابر: 225701932-021