موفقیت کسب و کارها با پیوند کلان داده به هوش مصنوعی
دی 2, 1399

در میان ۵ پیش‌بینی گروه اینجینیکو غول صنعت پرداخت دنیا، در مورد چگونگی آینده صنعت پرداخت، نوآوری باز و لزوم همکاری با ارائه‌دهندگان راهکارهای آینده‌نگرانه در حوزه پرداخت به چشم می‌خورد. این موضوع نشانگر اهمیت قابل ملاحظه موضوعات نوآوری باز و توجه به توسعه همکاری با فناوران و دیگر اعضای اکوسیستم نوآوری و فناوری است. این ۵ پیش‌بینی عبارتند از:

* تجارت در شبکه اجتماعی و تجارت با صدا: فناوری پرداخت هم‌اکنون آماده است.

* پرداخت با یخچالتان: انقلاب اینترنت اشیاء در راه است

* با تحول در شکل استفاده، از امنیت چشم‌پوشی نخواهد شد.

* پرداخت، فاکتور کلیدی در تجربه مشتری

* نوآوری باز، برای راهکارهای پرداخت آینده

گروه اینجنیکو، کایزابانک و گلوبال پیمنتس به‌منظور افزایش آمادگی برای آینده، در تلاشی مشترک برنامه نوآوری بین‌المللی را طراحی و آغاز کرده‌اند. این برنامه با هدف جلب مشارکت و توسعه محصولات و خدمات جدید برای کسب‌وکارها و بخش فین‌تک طراحی شده است. پروژه نوآوری Zone2boost به‌عنوان یک شرکت جدید تأسیس شده است؛ که کایزابانک، گلوبال پیمنتس و اینجنیکو به ترتیب ۴۰%، ۴۰% و ۲۰% مالک آن هستند.

این برنامه بهترین اقدامات در عرصه خدمات مالی و خرده‌فروشی را شناسایی می‌کند و بودجه مالی، فضای کار اشتراکی و خدمات مشاوره‌ای را در اختیار آنها قرار می‌دهد. سه عضو تشکیل‌دهنده برنامه Zone2boost فرصت اولیه برای به‌کارگیری ایده‌های توسعه یافته از سوی استارت‌آپ‌ها را در اختیار خواهند داشت.

مأموریت اصلی Zone2boost شناسایی اقدامات فناورانه و نوآورانه برای خدمات مالی و کسب‌وکاری و پشتیبانی از رشد آنها است. به استارت‌آپ‌های منتخب، بودجه مورد نیاز برای توسعه ودسترسی به فضای فیزیکی برای توسعه پروژه، در کنار امکان همکاری با شرکت‌های نوآور و تیمی از متخصصان و منتورهای که مشاوره و آموزش شخصی‌سازی‌شده ارائه می‌شود. علاوه بر این، بخش تأمین مالی کایزابانک خدمات تأمین مالی و تسهیلاتی با شرایط خاص را در اختیار استارت‌آپ‌ها قرار می‌دهند.

برآورد شده است که خدمات پشتیبانی به کارآفرینان منتخب بین شش ماه تا دو سال به طول بیانجامد که در این حین شرکت‌های جدید از مراحل بسیار اولیه توسعه یافته و در نهایت قادر به دسترسی به بازار اصلی خواهند شد.

منبع : آیدی-پی

دیدگاه ها بسته شده است